Rozkręć Wiarę to projekt ewangelizacyjny promujący połączenie modlitwy z aktywnością, wiary z radością, nadziei z twórczością. Adresowany jest do każdego kto szuka i kocha. Projekt stara się przybliżać wartości chrześcijańskie w przystępny dla młodych sposób. Dlatego dużo aktywności fizycznej i twórczości kulturalniej.

Swoją działalność pod Projektem Rozkręć Wiarę nazywamy nowoczesną ewangelizacją. Oznacza to, że w nieprzeciętny sposób pokazujemy ludziom piękno naszej wiary. Szczególnie kierujemy naszą uwagę na młodych (duchem również). Chcemy obudzić w nich pragnienia, które czasem tłumione są przez lęk.

Przyciągamy i inspirujemy wiele osób.

Robert Frost w swojej książce pt „Droga nie wybrana” napisał takie zdanie: „Zdarzyło się ujrzeć w lesie rano dwie drogi; pojechałem tą mniej uczęszczaną. Reszta wzięła się z tego, że to ją wybrałem”. Wybieramy zawsze tę drugą drogę.

Rozkręć Wiarę organizuje: zagraniczne wyprawy rowerowe, pielgrzymki autokarowe, spływy kajakowe, comiesięczne wyjazdy kulturalne do: opery, filharmonii, teatru, samodzielne wystawianie sztuk m.in Beskidzką Pasje, pielgrzymki.

<