Dzień 25 – Poniedziałek, 19 sierpień 2013

Dzień 25 – Poniedziałek, 19 sierpień 2013

With 0 Comments, Category: Drużyna G, Rzym 2013 Drużyna G,

Dzisiaj ostatnie pożegnanie z Rzymem i zwiedzanie muzeów watykańskich wypełniło misję, którą pielgrzymi wybrali na początku tego roku. Tym akcentem zakończyli wielkie zmagania, by powrócić do swoich rodzin. Wieczorem podróżnicy zapakowali się do autokaru i wyruszyli w drogę do Żywca! Będą jutro w godzinach wieczornych, jednak przez wzgląd na brak łączności nie mogę podać dokładnej godziny ich przyjazdu. Jedno jest pewne – wyprawa rowerowa Żywiec – Rzym 2013 przeszła do historii!

Było nas siedmiu – sześciu rowerzystów i ja – tutaj w Polsce, będący ich reporterem w służbie dla Was. Teraz jednak, jak każda wielka historia, ich wyprawa dobiega końca, a wraz z nią kończą się relacje i wieczorne spotkania poświęcone śledzeniom wydarzeń, które towarzyszyły jednośladowcom każdego dnia. Nie żegnam się jednak z Wami, a zapraszam Was na oczekiwanie kolejnej podróży! Bez odbioru!

 

CIEKAWOSTKA:

Jeśli pielgrzymi pojadą trasą zamieszczoną poniżej, będą mieli do przejechania około 1500km.

 

HASŁO DNIA:

„Bez odbioru!” – spotykamy się za rok w Internecie!

 

WTYKA

Jutro w godzinach wieczornych rowerzyści przechodzą na urlop, który trwać będzie niecały rok! Oczywiście urlop płatny we wspomnienia…

 

25

 

BILANS DNIA:

Włochy

Zakwaterowani w autokarze

Podróż do Polski

Około 1500 km do przejechania

 

POZDROWIENIA:

  • dla wszystkich śledzących relacje od reportera

 

PIOSENKA NA DZIŚ:

 

Raz Dwa Trzy – Trudno nie wierzyć w nic

 

 

2432 łącznie przejechanych kilometrów!

TA RELACJA BYŁA OSTATNIĄ!

~ Wojtek

<