Dzień 22 – 06 sierpnia 2014 r.

Dzień 22 – 06 sierpnia 2014 r.

With 0 Comments, Category: Maroko 2014,

“Spaliśmy dziś w jakimś dziwnym miejscu pełnym lodówek i zamrażalek. Na środku pomieszczenia stał stół rzeźniczy, na którym spał Adrian. Pod stołem Szymon, a wokół niego pozostali. Była to ciekawa noc. Jak zwykle za krótka. Ale był prysznic. Teraz jesteśmy już 65 km od ostatniego postoju. Zostało nam 140 km do Fatimy, a jest południe. Zatem szansa jest. Jutro dzień wolny, więc jedt  dodatkowa motywacja, by zdążyć

Anetka czuje się już normalnie. Jedziemy bardzo szybko. Każdy pomaga sobie muzyką z telefonu lub mp3. Noclegi w Fatimie są załatwione. I kolejny po Fatimie również.

W Portugalii jest inaczej. Bardzo zielono. A ludzie weseli i pozytywnie do nas nastawieni. Chcą pomagać.

W grupie jest dużo radości i śmiechu. Kondycja wróciła i jedziemy bardzo sprawnie. Niebawem dołączy do nas Boguś i przywiezie konieczne narzędzia do rowerów. Podziwiamy go za determinację i chęć powrotu. Afryka czeka.”

Wiadomość od G Teamu

Zapraszamy jutro ludzi na Mszę świętą o godzinie 18.00 do katedry w Żywcu, lub do swoich kościołów, aby łączyli się z rowerzystami w modlitwie, bo będzie Msza święta w Intencjach z Księgi. Jutro ksiądz Grzegorz odprawi Eucharystię w Fatimie.

Pozdrowienia:
– dla p. Marka Regla dyr. Miejskiego Centrum Kulury w Żywcu wraz z pracownikami

<